Futbolu bıraktıntan sonra yorumculuğa başlayan eski golcü Antonio Cassano, Cristiano Ronaldo‘nun kendisine WhatsApp’tan attığı mesajları açıkladı. Vieri’nin sosyal medya kanalına konuk olan Cassano, kendisinin Ronaldo’yu Messi’den daha küçük gördüğüyle ilgili yaptığı açıklamaya bir cevap yolladığını itiraf etti.

“SAYGI GÖSTER”

Cassano, Cristiano Ronaldo’nun, “Attığım goller ve kazandıklarımla daha fazla saygıyı hak ediyorum” mesajı attığını açıkladı.

“RAHAT OL”

Cassano ise Ronaldo’ya, “800 gol atmışsın, ben ise 150 gol attım. Her şeye sahipsin. Sakin ol ve biraz rahatına bak. Bana yazmak yerine hiçbir şeyi umursamayan Messi gibi ol” cevabı verdiğini söyledi.

“SKANDAL O DEĞİL”

Eski futbolcu, Messi’nin Ballon d’Or’u almasına ‘skandal’ diyenleri de eleştirdi. Cassano, “Esas skandal Messi’nin ödül alması değil. Maldini’nin yerine Sammer ile Cannavaro’nun ödül almasıdır” dedi.

SOSYAL MEDYA BAŞINA İŞ AÇIYOR

36 yaşındaki star, futbolu kadar sosyal medyayı kullanım şekliyle de gündem oluyor. Ronaldo’nun son zamanlarda Messi hakkındaki mesajları ve yorumları, Arjantinli starla arasının bozulmasına neden olacak.

Spor Haberleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here