Innovation Circular Design Story koleksiyonu, H&M’in ileriye dönük fikirlere ve yenilikçi üretimlere odaklanan çığır açıcı sürdürülebilirlik girişimi olan H&M Innovation Stories’in en sonuncusu. Koleksiyon, denemeyi ve kendini ifade etmeyi sevenler için yapıldı ve bu coşkulu ruh hali öncü fotoğrafçı Rafael Pavarotti tarafından çekilen “Parti başlamadan hemen önce” başlıklı kampanyaya da yansıdı. Tema, modayı, süslenmeyi, kombin yapmayı, aynanın karşısında poz vermeyi, dans etmeyi ve özgür olmayı sevenlerin hazırlanma hissini, optimist ruhunu ve bireyselliğini yakalıyor.

Koleksiyon, H&M tasarım ekibi ve koleksiyona kreatif danışman olarak katkıda bulunarak kampanyanın stilini oluşturan stilist Ib Kamara ile birlikte oluşturuldu. Hem Kamara hem de Pavarotti’ye dinamik, renkli vizyonlarını hayata geçirmeleri için kreatif ajans desteği sağlandı. Kampanya kolesiyondan önce, 16 Kasım’da piyasaya sürülüyor, koleksiyon ise 9 Aralık 2021’den itibaren seçili mağazalarda, Türkiye’de sadece H&M İstinye Park mağazası ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

H&M, bu yeni koleksiyonu kutlamak için Normani, Gigi Hadid ve Kaia Gerber ve başka isimlerle de anlaşarak birlikte parti hazırlığının ve giyinmenin heyecanını ve beklentisini beraber kucaklıyor. Normani, Gigi ve Kaia ve diğerlerinin Instagram gönderileri, koleksiyon kutlamalarının eşsiz bir ön izlemesini sunuyor. Geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış pembe askılı pullu elbise veya atık materyallerden yapılmış liflerden üretilen son teknoloji dikimler gibi koleksiyondan parçalarla yarattıkları stilleri görmek için Instagram’ı takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here